Факультет математики, фізики і комп'ютерних наук

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/44f877e6-8cc7-4edf-aef2-c07df95ea018

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Деякі аспекти впровадження методів дистанційного навчання у вищі навчальні заклади
    (Київ-Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2016) Мельник, Л. В.; Melnyk, L.
    У статті доведена необхідність застосування інноваційних технологій у професійній підготовці майбутніх фахівців, розглянуто направлення застосування дистанційних технологій у сучасній освіті. дистанційна форма навчання вирізняється серед інших, є специфічною. Проаналізовано особливості організаційно-педагогічного забезпечення навчального процесу та специфіку фахової підготовки за даних умов. У статті зазначається, що впровадження дистанційних технологій вимагає відповідного організаційного, навчально-методичного, матеріально-технічного, кадрового забезпечення. Автор наголошує на тому, що свідоме та обґрунтоване використання інформаційних технологій покращує підготовку спеціалістів, веде навчально-виховний процес, від відтворювального рівня засвоєння знань до творчого самостійного рівня їх набуття, допомагає адаптуватися в інформаційному суспільстві. Основою навчального процесу дистанційного навчання є цілеспрямована та контролююча інтенсивна самостійна робота студента. Особливу увагу зосереджено на тому, що дистанційна освіта є новою формою організації освітнього простору, де долаються обмеження, пов’язані з місцем і часом отримання освіти, уподобанням до єдиних національних освітніх традицій та державних освітніх стандартів, за рахунок використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій навчання Автор стверджує, що змістом процесу дистанційного навчання є самостійне здобуття знань, уміння застосовувати отримані знання у процесі вирішення різноманітних пізнавальних і практичних завдань.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування професійної готовності майбутніх учителів фізико-математичних дисциплін до організації самостійної пізнавальної діяльності як одна з передумов підвищення ефективності підготовки фахівців
    (2010) Ковтонюк, Г. М.; Ковтонюк, Г. Н.; Kovtonyuk, G. M.
    У статті проаналізовано понятійний аспект професійної готовності майбутніх учителів, зокрема, готовності до організації самостійної пізнавальної діяльності школярів. Зроблено висновок, що формування професійної готовності майбутніх учителів фізико-математичних дисциплін до організації самостійної пізнавальної діяльності є однією з передумов підвищення ефективності підготовки фахівців.
  • Thumbnail Image
    Item
    До питання професійної підготовки вчителя математики за допомогою новітніх інформаційних технологій
    (2009) Ковтонюк, Г. М.; Ковтонюк, Г. Н.; Kovtonyuk, G. M.
    Стаття присвячена питанню професійної підготовки вчителя математики за допомогою новітніх інформаційних технологій.