Факультет математики, фізики і комп'ютерних наук

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/44f877e6-8cc7-4edf-aef2-c07df95ea018

Browse

Search Results

Now showing 1 - 4 of 4
  • Thumbnail Image
    Item
    Інформаційна культура вчителя: дефінітивний аналіз
    (Вінниця : ВДПУ, 2006) Коломієць, Алла Миколаївна; Коломиец, А. Н.; Kolomiets, A. M.
    У статті здійснено дефінітивний аналіз поняття «інформаційна культура вчителя». Інформаційна культура особистості визначена як складова загальної культури людини. Інформаційну культуру вчителя визначено як систему знань, умінь і навичок із формулювання потреби в інформації зі здійснення пошуку необхідної інформації з усієї сукупності інформаційних ресурсів, з відбору, оцінювання, збереження знайденої інформації, з інтеграції, структуризації та створення нового інформаційного продукту.
  • Thumbnail Image
    Item
    Професійна культура вчителя в умовах інформаційного суспільства
    (Київ-Вінниця : ДОВ «Вінниця», 2008) Коломієць, Алла Миколаївна; Коломиец, А. Н.; Kolomiets, A. M.; Кадемія, М. Ю.; Кадемия, М. Ю.; Kademiia, M. Yu.
    Науково обґрунтовано головні концептуальні положення підготовки педагогічних кадрів на нинішньому етапі бурхливого розвитку інформаційного суспільства. Досліджено особливості формування професійної культури майбутнього вчителя в навчальному процесі вищого педагогічного навчального закладу. Доведено, що сформованість інформаційної культури має бути головною метою професійної підготовки майбутнього вчителя в процесі вивчення всіх навчальних дисциплін.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інформаційна культура вчителя початкових класів : монографія
    (Вінниця : ВДПУ, Едельвейс, 2007) Коломієць, Алла Миколаївна; Коломиец, А. Н.; Kolomiets, A. M.
    У монографії досліджуються теоретико-методологічні та методичні основи формування інформаційної культури в майбутніх учителів початкових класів. Розглянуто функції освіти та роль педагогічних кадрів у становленні інформаційного суспільства. Розкрито місце і функції інформаційної культури в структурі професійної культури вчителів початкових класів. Запропоновано основні дефініції, методику та етапи формування інформаційної культури студентів. Розроблено систему критеріїв і показників визначення рівнів сформованості інформаційної культури майбутнього вчителя початкових класів. Для викладачів, докторантів, аспірантів і студентів педагогічних ВНЗ.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інформатизація суспільства як основний фактор розвитку технологізації нових знань
    (Вінниця: ТОВ «Планер», 2008) Лисий, М.В.; Lisiy, M.V.; Сільвейстр, А.М.; Sіlveуstr, А.М.; Тичук, Р.Б.; Tichuk, R.B.
    У статті теоретично обґрунтовано і описані основні поняття та історія виникнення інформаційного суспільства як чинника розвитку різних сфер людської діяльності, а також відзначено, що процес інформатизації суспільства змінює традиційні погляди на вміння і навички, необхідні для соціальної адаптації.