Факультет математики, фізики і комп'ютерних наук

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/44f877e6-8cc7-4edf-aef2-c07df95ea018

Browse

Search Results

Now showing 1 - 6 of 6
  • Thumbnail Image
    Item
    Інформаційна технологія візуалізації результатів навчання: дипломна робота
    (Вінниця: ВДПУ, 2020) Коврига, Тетяна Василівна; Kovryha, T. V.
    Анотація У дипломній роботі розглянуто процес навчання інформатиці на основі візуального підходу до формування знань, умінь і навичок, що дозволило максимально використати потенційні можливості візуального мислення учнів. У процесі дослідження в результаті вивчення сутності і змісту технологій візуального контролю навчальної та пізнавальна активність учнів це поняття було конкретизовано і охарактеризовано як стан готовності до самостійної пізнавальної діяльності, що характеризується сукупністю мотиваційного, змістовно-операційного, емоційно-вольової та особистісного компонентів, що виявляється в спрямованості на засвоєння учнем суспільного досвіду, здобутих людством знань і способів діяльності, починаючи з постановки проблеми і завершуючи її рішенням і використанням отриманих знань, були виділені рівні пізнавальної активності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Методична система проектування і використання інноваційних методів навчання у професійній підготовці майбутнього викладача математики (на прикладі навчальної дисципліни «Диференціальні рівняння»): дипломна робота
    (Вінниця: ВДПУ, 2020) Процюк, Аліна Сергіївна; Protsiuk, A. S.
    У роботі здійснено аналіз та визначено суть та розкрито особливості підготовки майбутніх викладачів математики до проектування й використання інноваційних методів навчання (на прикладі навчальної дисципліни «Диференціальні рівняння»). Обґрунтувано структуру, критерії, показники та охарактеризовано рівні готовності майбутнього викладача математики до проектування і використання інноваційних методів у процесі вивчення диференціальних рівнянь.
  • Thumbnail Image
    Item
    Деякі аспекти впровадження методів дистанційного навчання у вищі навчальні заклади
    (Київ-Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2016) Мельник, Л. В.; Melnyk, L.
    У статті доведена необхідність застосування інноваційних технологій у професійній підготовці майбутніх фахівців, розглянуто направлення застосування дистанційних технологій у сучасній освіті. дистанційна форма навчання вирізняється серед інших, є специфічною. Проаналізовано особливості організаційно-педагогічного забезпечення навчального процесу та специфіку фахової підготовки за даних умов. У статті зазначається, що впровадження дистанційних технологій вимагає відповідного організаційного, навчально-методичного, матеріально-технічного, кадрового забезпечення. Автор наголошує на тому, що свідоме та обґрунтоване використання інформаційних технологій покращує підготовку спеціалістів, веде навчально-виховний процес, від відтворювального рівня засвоєння знань до творчого самостійного рівня їх набуття, допомагає адаптуватися в інформаційному суспільстві. Основою навчального процесу дистанційного навчання є цілеспрямована та контролююча інтенсивна самостійна робота студента. Особливу увагу зосереджено на тому, що дистанційна освіта є новою формою організації освітнього простору, де долаються обмеження, пов’язані з місцем і часом отримання освіти, уподобанням до єдиних національних освітніх традицій та державних освітніх стандартів, за рахунок використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій навчання Автор стверджує, що змістом процесу дистанційного навчання є самостійне здобуття знань, уміння застосовувати отримані знання у процесі вирішення різноманітних пізнавальних і практичних завдань.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання засобів мультимедіа при навчанні фізики в середній загальноосвітній школі
    (Вінниця: ТОВ фірма «Планер», 2010) Петровська, Н. К.; Petrovska, N. K.; Поліщук, В. В.; Polishchuk, V. V.; Сільвейстр, А. М.; Sіlveуstr, А. М.
    В статті розглядається теоретичне обґрунтування застосування засобів мультимедіа в процесі вивчення фізики в середній загальноосвітній школі. Звертається увага на те, що навчання за допомогою засобів мультимедіа – це принципово новий тип навчального процесу, що вимагає нових форм і методів навчальної діяльності для учнів та змінює функцію вчителя в цьому процесі.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання цифрових фізичних лабораторій на заняттях з фізики у підготовці майбутніх учителів хімії і біології
    (Кіровоград: РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2016) Сільвейстр, А.М.; Sіlveуstr, А.М.
    В статті розглядаються питання пов’язані з використанням цифрових фізичних лабораторній на заняттях з фізики у підготовці майбутніх учителів хімії і біології. У порівнянні з традиційним обладнанням цифрові лабораторії дозволяють істотно скоротити час на організацію і проведення робіт, підвищують точність і наочність експериментів, надають великі можливості з обробки та аналізу отриманих даних. Виконання лабораторних робіт студентами за допомогою цифрової лабораторії полегшує розуміння фізичних явищ і процесів, підвищує інтерес до вивчення дисципліни «Фізика», розширює можливості дослідницької діяльності у вивченні міждисциплінарних зв’язків фізики, хімії і біології, а також спрямовує їх діяльність на використання сучасних технологій навчання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування вмінь і навичок при навчанні фізики в середній загальноосвітній школі засобами мультимедіа
    (Чернігів, 2010) Сільвейстр, А.М.; Сильвейстр, А.Н.; Silveystr, A.M.; Моклюк, М.О.; Моклюк, Н.А.; Moklyuk, M.O.
    В статі розглядається теоретичне обґрунтування застосування засобів мультимедіа в процесі вивчення фізики в середній загальноосвітній школі.