Факультет математики, фізики і комп'ютерних наук

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/44f877e6-8cc7-4edf-aef2-c07df95ea018

Browse

Search Results

Now showing 1 - 2 of 2
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання цифрових фізичних лабораторій на заняттях з фізики у підготовці майбутніх учителів хімії і біології
    (Кіровоград: РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2016) Сільвейстр, А.М.; Sіlveуstr, А.М.
    В статті розглядаються питання пов’язані з використанням цифрових фізичних лабораторній на заняттях з фізики у підготовці майбутніх учителів хімії і біології. У порівнянні з традиційним обладнанням цифрові лабораторії дозволяють істотно скоротити час на організацію і проведення робіт, підвищують точність і наочність експериментів, надають великі можливості з обробки та аналізу отриманих даних. Виконання лабораторних робіт студентами за допомогою цифрової лабораторії полегшує розуміння фізичних явищ і процесів, підвищує інтерес до вивчення дисципліни «Фізика», розширює можливості дослідницької діяльності у вивченні міждисциплінарних зв’язків фізики, хімії і біології, а також спрямовує їх діяльність на використання сучасних технологій навчання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання табличного процесору Microsoft Office Excel на практичних заняттях з фізики у майбутніх учителів хімії і біології
    (Кропивницький: РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2017) Сільвейстр, А.М.; Sіlveуstr, А.М.
    В статті розглядаються питання пов’язані з використанням табличного процесору Microsoft Office Excel на практичних заняттях з фізики у підготовці майбутніх учителів хімії і біології. У порівнянні з традиційним підходом до проведення практичних занять, використання мультимедійних засобів під час розв’язування задач дозволяє істотно скоротити час на організацію і проведення занять, підвищує точність і наочність розв’язків, надає можливості обробляти та аналізувати значну кількість даних. Використання студентами табличного процесору Microsoft Office Excel під час розв’язування задач полегшує розуміння фізичних явищ і процесів, підвищує інтерес до вивчення дисципліни «Фізика», розширює можливості навчальної діяльності у вивченні міждисциплінарних зв’язків у природничих дисциплінах, а також спрямовує їх діяльність на використання сучасних технологій навчання.