Факультет математики, фізики і комп'ютерних наук

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/44f877e6-8cc7-4edf-aef2-c07df95ea018

Browse

Search Results

Now showing 1 - 2 of 2
  • Thumbnail Image
    Item
    Цифрові технології у професійній підготовці майбутніх фахівців.
    (2021) Бойчук, В. М.; Уманець, В. О.; Бойчук, О. Ю.; Boychuk, W. M.; Umanets, V. O.; Boychuk, O. Y.
    Пандемія COVID-19 активізувала перехід до практики навчання в Інтернеті. Мета статті – здійснити порівняльний аналіз якості освіти за дистанційною і денною формами навчання у сприйнятті здобувачів освіти, педагогів та адміністрації навчальних закладів. Виявлено, що до груп стейкхолдерів, зацікавлених у просуванні дистанційної освіти у закладах вищої освіти, належать: керівництво університету, здобувачі вищої освіти з географічними та фізичними обмеженнями. Аналізуючи результати опитувань здобувачів вищої освіти, проведених у 2015- 2020 роках групою дослідників KPMG and Deloitte, виявлено, що якість дистанційного навчання, незважаючи на переваги, на думку студентів, поступається традиційному методу очної форми навчання. Серед проблем, з якими стикаються студенти під час організації освітнього процесу за дистанційною формою, виокремлено нездатність відбирати інформацію, оцінювати її достовірність та відрізняти важливу інформацію від незначної. Педагоги завжди експериментували з мистецтвом викладання, яке еволюціонувало протягом століть, застосовуючи нові підходи, методи, засоби та технології. У минулому столітті відбулося стрімке зростання науки й техніки, що привело до революційних інновацій та появи новітніх технологій, в тому числі і в педагогічній науці й практиці. З огляду на це, у цій статті здійснено огляд технічних досягнень, які використовуються у закладах освіти, виокремлено їх переваги та недоліки, описано освітні ресурси, на які впливають цифрові технології. Зроблено висновок, що надзвичайно важливо продовжувати дослідження впливу цифровізації на якість вищої освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Смарт-освіта: досвід, реалії, перспективи
    (Вінниця, 2019) Бойчук, В. М.; Бойчук, В.; Boichuk, V. M; Бойчук, О. Ю.; Бойчук, О. Ю.; Boichuk, O. Yu.; Гуревич, Р.С.; Гуревич, Р.С.; Hurevych, R. S.; Коношевський, Л.Л.; Коношевский, Л. Л.; Konoshevskyi, L. L; Кадемія, М.Ю.; Кадемия, М.Ю.; Kademiia, M.Iu.; Савчук, І.В.; Савчук, И.В.; Savchuk, I.V.; Кізім, С. С.; Кизим, С. С.; Kizim, S. S.; Кобися, А. П.; Кобыся, А. П.; Kobysia, A. P.; Кобися, В. М.; Кобыся, В. М.; Kobysia, V. M.; Люльчак, С. Ю.; Люльчак, С. Ю.; Liulchak, S. Yu.; Туржанська, О. С.; Туржанская, О. С.; Turzhanska, O. S.; Назарчук, О. А.; Назарчук, О. А.; Nazarchuk, O. A.; Шахіна, І. Ю.; Шахина, И. Ю.; Shakhina, I. Yu.; Шевченко, Л. С.; Шевченко, Л. С.; Shevchenko, L. S.; Уманець, В. О.; Уманец, В. А.; Umanets, V. O.; Медведєв, Р. П.; Медведев, Р. П.; Medvediev, R. P.; Сікорака, Л. А.; Сикорака, Л. А.; Sikoraka, L. A.
    У монографії розглянуто концептуальні засади розвитку смарт-освіти. На основі аналізу передового світового досвіду, досліджено проблеми та перспективи впровадження смарт-освіти в освітній процес ЗВО. Рекомендовано для викладачів і студентів педагогічних навчальних закладів,аспірантів і докторантів, які цікавляться освітніми інноваціями.