Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 4 of 4
  • Thumbnail Image
    Item
    Ефективність використання аеробіки та фітнесу як засобів проведення дистанційних занять із фізичного виховання
    (Вінниця : ВДПУ, 2024) Сєвєрухіна, Катерина
    У роботі розкрито ефективність використання аеробіки та фітнесу як засобів проведення дистанційних занять із фізичного виховання для здобувачів вищої освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Сучасні виклики фізичного виховання в умовах дистанційного навчання
    (2024) Рогаль, І.
    В ході дослідження головною метою слугувало формування переліку основних викликів і проблем, що постають перед здобувачами вищої освіти та викладачами в період дистанційного навчання. Досягнення поставленої мети передбачалось шляхом застосування загальнонаукових методів, а саме: аналізу, систематизації та узагальнення. До числа джерел для підґрунтя аналізу належали наукові публікації та тенденції у відгуках здобувачів освіти. За результатами роботи вдалось дійти висновку, що процес фізичного виховання за умов дистанційного навчання здійснювати повноцінно практично не можливо, зокрема, у зв’язку із скороченням рівня соціалізації студентів. Проте, низку виявлених проблем можна вважати такою, що підлягає вирішенню, тим самим дозволяючи підвищувати ефективність дистанційних занять фізичного виховання
  • Thumbnail Image
    Item
    Викладання дисципліни «Фізичне виховання» для студентів в умовах дистанційного навчання
    (2024) Войчун, О.
    У статті визначено основні шляхи вирішення проблеми викладання дисципліни «Фізичне виховання» для студентів в умовах дистанційного навчання. Автор подає алгоритм послідовних дій під час дистанційного навчання на практичних занять з фізичного виховання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування дистанційного навчання у професійній підготовці фахівців з фізичної культури і спорту
    (ТОВ «Планер», 2017) Шандригось, Галина; Шандрыгось, Галина; Shandryhos, Halyna; Шандригось, Віктор; Шандрыгось, Виктор; Shandryhos, Viktor
    Стаття присвячена проблемам використання дистанційного навчання (ДН) у професійній підготовці фахівців з фізичної культури і спорту. Проаналізувавши переваги і недоліки ДН, на факультеті фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка запроваджено елементи ДН, розроблені на базі системи Moodle. Виявлено, що майбутнє за змішаними формами навчання, де поряд з ДН, повинні бути наявними і практичні заняття у ВНЗ, так як одним з найбільш важливих факторів, що впливають на успіх навчання студентів є викладач.