Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 2 of 2
  • Thumbnail Image
    Item
    Постановка цілей у навчанні студентів закладів вищої освіти плаванню в умовах фізичного виховання
    (ТОВ "ТВОРИ", 2021) Глухов, Іван; Hlukhov, Ivan
    Актуальність теми. Провідна роль у формуванні здорового суспільства відводиться фізичному вихованню, яке впроваджене та реалізується в закладах освіти різного підпорядкування. При теоретичному обговоренні системи навчання студентів закладів вищої освіти плаванню ми розглядали різні варіанти практичної реалізації узагальненої мети та визначеності цілей на різних рівнях. Мета дослідження: обґрунтувати зміст цілей у системі навчання студентів закладів вищої освіти плаванню в умовах фізичного виховання. Матеріал і методи дослідження: до опитування впродовж вересня–жовтня 2020 року було залучено здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) ступенів освіти Херсонського державного університету, загалом 1513 респондентів різних факультетів. Серед них 646 студентів першого року навчання, 458 – другого, 164 студенти третього, 213 – четвертого і лише 32 студенти 5–6 років навчання. Використано такі методи дослідження: теоретичний аналіз та узагальнення, вивчення документальних матеріалів, соціологічні методи опитування (анкетування), системний аналіз. Результати. Застосування програмування індивідуальної траєкторії постановки та досягнення цілей повинно враховувати чинники, що впливають на вибір чи побудову цієї ж самої траєкторії, прийняття рішень щодо вибору змісту (форм і способів, засобів і методів), основного та додаткового інструментарію для встановлення ефективності процесу. Ключовим є здійснення планування під впливом внутрішніх потреб, цілей, мотивів і вимог зовнішнього середовища. Власне наявність і зміст постановки та досягнення цілей дає можливість чітко диференціювати зміст діяльності студентів у межах навчання плаванню в умовах фізичного виховання закладу вищої освіти. Отримані об’єктивні дані дали підстави визначити кілька рівнів постановки цілей, що органічно поєднані та мають логічний перехід за складністю, та спрямованість до розв’язання основних завдань у межах визначених індивідуально-цільових уподобань студентів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Методичні рекомендації для написання та оформлення курсових робіт з вікової анатомії і фізіології: для студентів СВО бакалавра спеціальності 6.010203 Здоров’я людини, 014.14 Середня освіта (Здоров’я людини)
    (Вінниця: ВДПУ, 2018) Бекас, О. О.; Bekas, O.; Зуграва, М. О.
    У методичному посібнику викладено етапи написання курсової роботи, визначено головні її складові та основні вимоги до оформлення і захисту курсової роботи з навчальної дисципліни «Вікова анатомія і фізіологія». Визначено типові помилки, яких можуть припуститися студенти під час виконання курсової роботи й презентації результатів.