Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 43
  • Item
    Моделювання і прогнозування в спорті : навчальний посібник
    (Вінниця : Твори, 2024) Костюкевич, В. М.; Войтенко, С. М.; Вознюк, Т. В.
    У навчальному посібнику викладено теоретико-методичні основи моделювання і програмування в спорті. У навчальному посібнику також аналізуються методичні підходи до розробки модельних характеристик підготовленості та змагальної діяльності спортсменів, проведення регресійного аналізу з метою визначення прогнозованого результату спортсменів тощо. Навчальний посібник призначений для здобувачів вищої освіти ВНЗ (насамперед, для аспірантів), тренерів з видів спорту, викладачів закладів вищої освіти ВНЗ.
  • Thumbnail Image
    Item
    Відношення учнів основної школи до фізичної культури та спорту
    (Вінниця : ВДПУ, 2024) Гаврилюк, Павло; Мосієнко, Василь
    В статті представлено дані, що характеризують відношення юнаків основної школи до фізичної культури та спорту. В результаті проведеного анкетування встановлено, що учні приділяють мало уваги своєму фізичному розвитку й удосконаленню. Діти, які регулярно займаються фізичними вправами, значно вище оцінюють свої шкільні досягнення ніж ті, які не займаються спортом.
  • Item
    Фізична культура, спорт та фізична реабілітація в сучасному суспільстві : електронний збірник наукових праць ХVI Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції
    (Вінниця : ВДПУ, 2024) Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського; Щепотіна, Н. Ю.; Драчук, А. І.
    В електронному збірнику матеріалів ХVІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Фізична культура, спорт та фізична реабілітація в сучасному суспільстві» (Вінниця, 05-06 червня 2024 року) висвітлюються проблеми теорії і методики фізичного виховання, дитячо-юнацького спорту і спорту вищих досягнень, міжнародного руху «Спорт для всіх», олімпійської освіти і фізичної реабілітації. Наведено наукові праці студентів і магістрантів, у яких відображено результати досліджень у галузі спорту та фізичного виховання різних груп населення, фізичної реабілітації.
  • Thumbnail Image
    Item
    Контроль у футболі
    (Вінниця : Твори, 2023) Костюкевич, В. М.; Войтенко, С. М.; Стасюк, І. І.
    У навчальному посібнику викладено методику контролю фізичної, функціональної підготовленості та змагальної діяльності футболістів різної кваліфікації, а також розглядаються методичні підходи щодо контролю тренувальних навантажень, тренувальної роботи у футболі, комплексної оцінки підготовленості футболістів тощо. Навчальний посібник призначений для здобувачів вищої освіти ВНЗ, тренерів футбольних команд, викладачів закладів вищої освіти фізкультурноспортивного профілю.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування засобів дитячого фітнесу у фізичному вихованні дітей
    (2024) Удич, Н.
    Для протидії гіподинамії з’явився та активно розвивається новий вид фізичної культури – дитячий фітнес. Насамперед дитячий фітнес – це спортивна програма, розроблена з обов’язковим урахуванням особливостей фізичного розвитку, підготовленості залежно від віку дитини
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування мотивації до занять фізичною культурою і спортом учнів початкової школи
    (2024) Гаврилюк, П.; Дмитренко, С.
    Для оптимізації рухової діяльності школярів та підвищення ефективного впливу фізичного виховання на організм доцільно використовувати різні рухові режими рухової активності, застосування вправ східних оздоровчих гімнастик та стретчингу, нові способи підвищення ефективності уроків фізичної культури у школі.
  • Thumbnail Image
    Item
    Фізична культура, спорт та здоров’я нації : збірник наукових праць. 2023. Вип. 15(34)
    (Вінниця : Твори, 2023) Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського; Житомирський державний університет імені Івана Франка
    У збірнику наукових праць з галузі фізичної культури та спорту висвітлюються теоретичні та прикладні аспекти фізичного виховання різних груп населення, медико-біологічні проблеми фізичного виховання та фізичної реабілітації, розкриваються закономірності спортивного тренування.
  • Thumbnail Image
    Item
    Шляхи розвитку мімічної та пантомімічної виразності у майбутнього фахівця фітнесу та рекреації
    (Вінниця : ВДПУ, 2023) Ананко, Єлизавета; Паришкура, Юлія
    Людина – це жива біосоціальна система, яка репрезентує єдність фізичного й духовного, природного й соціального, спадкового й набутого у процесі життя. Складна взаємодія індивідуальних, біологічних та соціальних ознак у формуванні кожної людини створює неповторну, притаманну тільки їй зовнішність. Зовнішність людини, її візуальність постає як одна з найважливіших позицій формування особистісного іміджу. Біологічні детермінанти його пов’язані з актом сприйняття-оцінки, у процесі якого автоматично оцінюються соматичні та культурні маркери. Переважання зорового сприйняття у цьому процесі свідчить про те, що зір є найважливішим каналом. Отже мімічна та пантомімічна виразність є важливим компонентом іміджу майбутнього фахівця фітнесу та рекреації.
  • Thumbnail Image
    Item
    Приклади завдань у рамках дистанційного навчання з дисциплін «Фітнес технології» та «Фізичне виховання»
    (Вінниця : ВДПУ, 2023) Паришкура, Юлія
    Умови сьогодення – карантин, COVID-19, від лютого 2022 року військові дії, що охватили всю Україну, вимагають формування готовності до дистанційного навчання, що потребує викликів до педагогічної майстерності викладачів. У освітньому процесі Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД) у рамках навчальної дисциплін «Фітнес технології» та «Фізичне виховання» набули актуальності завдання для самовдосконалення у роботі з тілом.
  • Thumbnail Image
    Item
    Напрямки реалізації олімпійської освіти у закладах вищої освіти
    (Вінниця : ВДПУ, 2023) Яковлів, Володимир
    Виконання соціального замовлення, а саме формування фізично, психічно, соціально здорової, гармонійно розвиненої особистості здійснюється закладами вищої освіти у процесі фізичного виховання, в основу діяльності якого покладено ідеали і цінності загальнолюдської культури та олімпізму. Виходячи з цього, процес формування фізично, психічно, соціально здорової, гармонічно розвиненої особистості через інтеграцію олімпійської освіти у навчально-виховний процес передбачає такі моменти.