Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 4 of 4
  • Thumbnail Image
    Item
    Відношення учнів основної школи до фізичної культури та спорту
    (Вінниця : ВДПУ, 2024) Гаврилюк, Павло; Мосієнко, Василь
    В статті представлено дані, що характеризують відношення юнаків основної школи до фізичної культури та спорту. В результаті проведеного анкетування встановлено, що учні приділяють мало уваги своєму фізичному розвитку й удосконаленню. Діти, які регулярно займаються фізичними вправами, значно вище оцінюють свої шкільні досягнення ніж ті, які не займаються спортом.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вивчення ставлення школярів до уроків фізичної культури.
    (2023) Супрун, М. Ю.; Мартошенко, Є. І.; Люльчак, І. С.; Овчар, А.С.
    У дослідженні за допомогою методу анкетування вивчається ставлення учнів 10 класів до уроків фізичної культури та факторів, що його обумовлюють.
  • Thumbnail Image
    Item
    Характеристика туризму як засобу фізичного виховання школярів.
    (2023) Курсанова, Б. Р.; Ільчук, Г. С.
    У статті визначено основні форми туристично-краєзнавчої діяльності у школі, проаналізовано місце туризму в системі заходів, спрямованих на оздоровлення та зміцнення організму дітей.
  • Thumbnail Image
    Item
    Оздоровчий вплив занять рекреаційними іграми на фізичний стан дітей 11-12 років
    (ТОВ "ТВОРИ", 2020) Єременко, Наталія; Ковальова, Наталія; Василенко, Марина; Назаренко, Людмила; Константиновська, Наталія; Ieremenko, Nataliia; Kovaleva, Natalia; Vasilenko, Marina; Nazarenko, Ludmila; Konstantinovska, Nataliia; Еременко, Наталия; Ковалева, Наталия; Василенко, Марина; Назаренко, Людмила; Константиновская, Наталия
    Актуальність теми дослідження. Статтю присвячено вивченю оздоровчого впливу занять рекреаційними іграми на фізичний стан дітей 11-12 років. Роль рухової активності у зміцненні здоров'я населення є сьогодні одним із головних завдань України. Особливо важливе значення рухова активність має для дітей і учнівської молоді, високий рівень здоров'я та різнобічний фізичний розвиток яких – запорука успішної реалізації соціально-економічних перетворень нашого суспільства. Мета дослідження – визначити ступінь впливу занять рекреаційними іграми на фізичний стан дітей 11-12 років.