Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Теоретико-методичні підходи щодо програмування тренувального процесу спортсменів у макроциклі
    (ТОВ "ТВОРИ", 2021) Костюкевич, Віктор; Стасюк, Вадим; Щепотіна, Наталя; Стасюк, Іван; Коннов, Станіслав; Kostyukevich, Victor; Stasyuk, Vadym; Shchepotina, Nataliia; Stasyuk, Ivan; Konnov, Stanyslav
    Колективну монографію присвячено актуальним проблемам програмування тренувального процесу спортсменів в різних струткурних утвореннях, моделювання та побудови моделей в різних видах спорту, питанням підготовленості та відновлення спортсменів, управлінню та контролю в процесі багаторічного вдосконалення. Кожний розділ монографії побудовано як самостійні частини, проте вони є взаємозалежні та створюють систему знань про управління, програмування, моделювання в спорті. Для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти з фізичного виховання і спорту, факультетів фізичного виховання, тренерів, спортсменів, фахівців та науковців.
  • Thumbnail Image
    Item
    Перспективи використання програмування в тренувальному процесі кваліфікованих футболістів
    (Вінниця: ТОВ "Планер", 2017) Стасюк, Вадим; Stasyuk, Vadym; Стасюк, Вадим
    У статті обґрунтовуються основні положення програмування тренувального процесу спортсменів у різних видах спорту. Виявлено чинники, які будуть визначальними для ефективного використання програм у процесі підготовки спортсменів-ігровиків. Доведено необхідність дослідження ефективності розробленої програми тренувального процесу кваліфікованих футболістів у річному циклі підготовки, яка складається з чотирьох блоків.
  • Thumbnail Image
    Item
    Аналіз структури та змісту тренувального процесу кваліфікованих футболістів у змагальному етапі першого циклу річної підготовки
    (Вінниця: ТОВ "Планер", 2017) Стасюк, Вадим; Стасюк, Вадим; Stasyuk, Vadym
    Успішність виступу студентської футбольної команди в кожному спортивному сезоні залежить від ефективного планування навчально-тренувального процесу в річному циклі підготовки. В змагальному етапі тренер працює над збереженням і подальшим підвищенням досягнутого рівня підготовленості гравців. Цей період має власну структуру, в яку входять вправи на удосконалення техніко-тактичної майстерності; індивідуальної, групової та командної тактики гри; збереження психологічної стійкості гравців протягом змагань.