Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 2 of 2
  • Thumbnail Image
    Item
    Моделювання підготовки кваліфікованих баскетболісток у змагальному періоді річного макроциклу
    (ТОВ "ТВОРИ", 2021) Вознюк, Тетяна; Галайдюк, Микола; Свірщук, Наталія; Сікорська, Лілія; Vozniuk, Tetiana; Galaidyuk, Mykola; Svirschuk, Nataliia; Sikorska, Lily
    Колективну монографію присвячено актуальним проблемам програмування тренувального процесу спортсменів в різних струткурних утвореннях, моделювання та побудови моделей в різних видах спорту, питанням підготовленості та відновлення спортсменів, управлінню та контролю в процесі багаторічного вдосконалення. Кожний розділ монографії побудовано як самостійні частини, проте вони є взаємозалежні та створюють систему знань про управління, програмування, моделювання в спорті. Для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти з фізичного виховання і спорту, факультетів фізичного виховання, тренерів, спортсменів, фахівців та науковців.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування внутрішньої мотивації до рухової діяльності учнів середніх класів при вивченні варіативного модуля «Баскетбол»
    (ТОВ "ТВОРИ", 2021) Вознюк, Тетяна; Свірщук, Наталія; Галайдюк, Микола; Vozniuk, Tetiana; Svirschuk, Natalia; Galaidyuk, Mykola
    Актуальність. У статті аналізується можливість формування внутрішньої мотивації дітей та юнацтва до підвищення власної рухової активності через підвищення рівня теоретичних знань та усвідомленого ставлення до власного здоров’я. Метою дослідження є визначення методів та засобів формування внутрішньої мотивації школярів на уроках фізичної культури за варіативним модулем «Баскетбол». Методи дослідження: аналіз і узагальнення літературних джерел, педагогічне спостереження, анкетування, педагогічний експеримент, методи математичної статистики. Результати роботи. На основі проведеного анкетування учнів основної школи визначено, що основним джерелом інформації для всіх є мережа Інтернет, водночас з’ясовано, що літературні та інформаційні медіа-ресурси не користуються великою популярністю у всіх школярів. Розроблена та впроваджена в навчальний процес учнів 5-х класів програма формування теоретичних знань за варіативним модулем «Баскетбол», заснована на створенні освітнього середовища з позитивною мотивацією до пізнання. Ключові висновки. Експериментально доведено, що застосування розробленої програми, що містила комплекс заходів, спрямованих на підвищення рівня теоретико-методичних знань сприяла засвоєнню навчального матеріалу з усіх тем варіативного модуля «Баскетбол» у учнів 5-х класів. Усвідомлення отриманих знань спонукало учнів ЕГ до підвищення рівня рухової активності за рахунок виконання ранкової гімнастики, відвідування спортивних секцій, занять фізичною рекреацією.