Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 2 of 2
  • Thumbnail Image
    Item
    Побудова і контроль тренувального процесу у видах легкої атлетики
    (ТОВ «Планер», 2018) Дідик, Т. М.; Didyk, T. M.; Кульчицька, І. А.; Kulсhytska, I. A.; Адамчук, В. В.; Adamchuk, V. V.; Поляк, В. А.; Poliak, V. A.
    Аналіз науково-методичної літератури, опитування провідних тренерів, аналіз власного досвіду спортивного тренування дозволили розширити погляди на раціональну побудову тренувального процесу в чоловічому легкоатлетичному багатоборстві, а саме, ударних мікроциклів. Також було встановлено, що у передзмагальному мезоциклі висококваліфіковані багатоборці застосовують стандартну модель 5-денного ударного мікроциклу, з яких перший день – тренування із середнім навантаженням, другий та п’ятий дні – тренування з великими навантаженнями різноманітної спрямованості, четвертий день присвячений відпочинку та відновними процедурами (відновлювальні засоби) та третій – значне навантаження. А у підготовчому періоді застосування 7-денного ударного мікроциклу із навантаженням різної спрямованості. Дотримання основних завдань, застосування ефективних засобів та спрямованості тренувальних навантажень спортивного тренування в ударних мікроциклах кваліфікованих багатоборців сприятиме успішній підготовці та покращенню результатів на змаганнях.
  • Thumbnail Image
    Item
    Побудова і контроль тренувального процесу спортсменів багатоборців
    (Вінниця: ТОВ «Планер», 2017) Адамчук, В. В.; Adamchuk, V. V.
    Побудова і контроль процесу навчання спортсменів багатоборців. Встановлено, що належним чином організований контроль при підготовці кваліфікованих спортсменів багатоборців є вирішальним для досягнення високих спортивних результатів. Пропонований метод контролю навчального процесу кваліфікованих спортсменів з легкої атлетики дозволить поліпшити структуру тренувальних мікроциклів з урахуванням основних компонентів загальної фізичної, спеціальної технічної, спеціальної базової, змагальної і олімпійської підготовки.