Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Методика навчання основ здоров’я, валеології та проведення виховної роботи з формування мотивації до здорового способу життя: тексти лекцій : навчально-методичний посібник
    (Вінниця: ВДПУ, 2019) Сулима, А. С.
    Навчально-методичний посібник складається з конспектів лекцій, у яких розглянуто мету, завдання курсу «Основи здоров'я»; законодавчу та нормативно-правову базу України, яка окреслює напрями діяльності й заходи щодо формування здорового способу життя та безпечної поведінки у дітей і молоді; принципи та методи навчання, які застосовуються на уроках «Основ здоров'я»; загальні положення про кабінет основ здоров'я; види й способи застосування проблемних ситуацій та дидактичних ігор на уроках основ здоров'я. Конспекти лекцій складено відповідно до робочої програми з дисципліни «Методика навчання основ здоров’я, валеології та проведення виховної роботи з формування мотивації до здорового способу життя». Посібник буде корисним для студентів ступеня вищої освіти бакалавр освітньої програми Середня освіта. Здоров'я людини спеціальності 014 Середня освіта (Здоров'я людини).
  • Thumbnail Image
    Item
    Сучасні методи фізичної терапії хворих із розсіяним склерозом
    (Вінниця : ВДПУ, 2021) Сулима, А. С.; Чураков, А. В.
    У статті здійснено аналіз науково-методичної літератури щодо застосування різноманітних засобів фізичної терапії осіб із розсіяним склерозом. Установлено, що основним засобом є лікувальна фізична культура. Крім ЛФК застосовуються кріотерапія, гідрокінезотерапія, лікувальний масаж, рефлексотерапія, біомеханотерапія тощо. Останнім часом популярності набувають заняття за методикою Sling Exercises Therapy.
  • Thumbnail Image
    Item
    Кінезотерапія як метод фізичної терапії дітей із дитячим церебральним паралічем
    (Вінниця : ВДПУ, 2021) Сулима, А. С.; Гушевата, Ю. В.
    У статті здійснено аналіз науково-методичної літератури щодо застосування кінезотерапії у процесі фізичної терапії дітей із дитячим церебральним паралічем. Установлено, що кінезотерапія орієнтована на відновлення рухової активності й оздоровлення організму вцілому за допомогою спеціальних активних і пасивних рухів і дихальної гімнастики. З цією метою варто застосовувати Войта-терапію, систему Кабата, а також пасивні види кінезотерапії в реабілітаційних центрах і в домашніх умовах.