Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 2 of 2
  • Thumbnail Image
    Item
    Методичні рекомендації для написання та оформлення курсових робіт з вікової анатомії і фізіології: для студентів СВО бакалавра спеціальності 6.010203 Здоров'я людини, 014.14 Середня освіта (Здоров'я людини).
    (2018) Бекас, О.О.; Зуграва, М. О.; Bekas, O.O.; Zugrava, M.O.
    У методичному посібнику викладено етапи написання курсової роботи, визначено головні її складові та основні вимоги до оформлення і захисту курсової роботи з навчальної дисципліни «Вікова анатомія і фізіологія людини». Визначено типові помилки, яких можуть припуститися студенти під час виконання курсової роботи й презентації результатів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Адаптація юнаків віком 17-21 року подільського регіону з різним режимом м’язової діяльності до фізичної роботи аеробного спрямування
    (Суми:: ФОП Цьома С.П., 2018) Зуграва, М. О.; Зуграва, М. О.; Zugrava, M.
    Враховуючи те, що адаптивні можливості людини обумовлені рівнем аеробної продуктивності організму та можуть залежати від регіональних особливостей, мета дослідження полягала у вивченні здатності осіб чоловічої статі віком 17-21 року Подільського регіону адаптуватися до фізичної роботи в аеробному режимі енергозабезпечення. У дослідженні брали участь 85 практично здорових студентів-спортсменів 17-21 року чоловічої статі різної спортивної спеціалізації, які проживають у межах Подільського регіону. Показники аеробної продуктивності порівнювалися з групою осіб (12 чол.), які не займалися спортом і відносилися за станом здоров’я до основної медичної групи. Режим м’язової діяльності юнаків 17-21 року впливає на здатність адаптуватися до фізичної роботи в аеробному режимі енергозабезпечення. Заняття футболом, баскетболом, хокеєм на траві ефективно впливають на аеробну продуктивність організму порівняно із заняттями важкою атлетикою, пауерліфтингом.