Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Зміст засобів підготовки легкоатлеток-бар’єристок на етапі спеціалізованої-базової підготовки в річному циклі
    (ТОВ "ТВОРИ", 2020) Турлюк, Вікторія; Асаулюк, Інна; Дмитренко, Світлана; Юнаш, Вадим; Турлюк, Юлія; Ковальчук, Андрій; Turlyuk, Viktoria; Asaulyuk, Inna; Dmitrenko, Svitlana; Yunash, Vadim; Turlyuk, Julia; Kovalchuk, Andrey; Турлюк, Виктория; Асаулюк, Инна; Дмитренко, Светлана; Юнаш, Вадим; Турлюк, Юлия; Ковальчук, Андрей
    Актуальність теми дослідження. Ефективність побудови навчально-тренувального процесу легкоатлеток-бар’єристок вимагає від тренерів неабиякої теоретичної підготовле-ності, розуміння структури макро-циклу, вміння урізноманітнити тренувальний процес креативними сучасними методами та засобами. Запорукою високих результатів на дистанції 400 м з бар’єрами є програмування тренувального процесу та розподіл засобів підготовки протягом макроциклу з урахуванням структури календаря змагань. Мета дослідження – науково обґрунтувати зміст фізичної підготовки легко-атлеток-бар’єристок у річному циклі на етапі спеціалізованої базової підготовки. Методи дослідження. У роботі використано аналіз фахової науково-методичної літератури, педа-гогічні методи дослідження, методи математичної статистики.
  • Thumbnail Image
    Item
    Оцінка рівня культури хореографічних танцювальних рухів у студентів факультету фізичного виховання і спорту
    (ТОВ "Твори", 2020) Кізім, Вікторія; Чернишенко, Тамара; Дмитренко, Світлана; Кизим, Виктория; Чернышенко, Тамара; Дмитренко, Светлана; Kizim, Viktoriia; Chernyshenko, Tamara; Dmytrenko, Svitlana
    Актуальність теми дослідження. Розглянуто рівень культури хореографічних і танцювальних рухів студентів факультету фізичного виховання і спорту. Експериментально досліджено та проаналізовано особливості змісту хореографічних вправ на заняттях з дисципліни «Ритміка і хореографія». Мета роботи – визначити, дослідити й експериментально обґрунтувати ефективні засоби та методи формування культури рухів на занятті з дисципліни «Ритміка і хореографія» у студентів, які навчаються на факультеті фізичного виховання і спорту. У роботі використано теоретичні й емпіричні методи дослідження: аналіз фахової науково-методичної літератури, соціологічні методи дослідження (анкетування), метод експертних оцінок, методи математичної статистики. В дослідженні взяли участь студенти 1-го курсу в кількості 124 осіб факультету фізичного виховання і спорту зі спеціальностей: 014.11 Середня освіта (фізична культура), 017 Фізична культура і спорт.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування педагогічної технології навчання у процесі фізичного вихованні учнів середніх класів
    (Вінниця: ТОВ "Планер", 2017) Дмитренко, Світлана; Дмитренко, Светлана; Dmytrenko, Svitlana
    В статті представлено результати впровадження педагогічної технології з ритмічної гімнастики для удосконалення фізичних здібностей учнів середніх класів. Встановлено позитивні зрушення в усіх тестових вправах, у той час, як результати хлопчиків та дівчаток контрольної групи статистично достовірно не змінились. Результати проведеного дослідження свідчать про позитивний вплив застосування у навчальний процес учнів середніх класів комплексів ритмічної гімнастики, з цілеспрямованим впливом на розвиток фізичних здібностей.