Факультет фізичного виховання і спорту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/32798286-0ff5-427c-87ee-42fdfd7e6aa9

Browse

Search Results

Now showing 1 - 4 of 4
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання комп'ютерно-інформаційних технологій у навчально-тренувальному процесі борців
    (Вінниця : ВДПУ, 2023) Асаулюк, Інна; Антонюк, Андрій; Яковлів, Володимир; Ковальчук, Андрій; Хоронжевський, Леонід
    Актуальність теми дослідження. На сьогоднішній день спостерігається швидке зростання світового рівня спортивної майстерності в боротьбі, її зростаюча динамічність вимагають пильної уваги до вдосконалення всіх сторін підготовки, від яких залежить спортивний результат. Незважаючи на значні успіхи теорії та методики вільної боротьби, на сьогодні ще далеко не вичерпані всі можливі резерви підготовки борців. Встановлено, що основне місце у реалізації стратегії розвитку системи підготовки висококваліфікованих борців приділяється швидкому впровадженню в систему підготовки нових технічних та інформаційних рішень: нового спортивного інвентарю й обладнання, високотехнологічної модернізації місць проведення змагань і тренувань, комп'ютерних, інформаційних і мультимедійних технологій. Мета дослідження – теоретично обґрунтувати застосування комп’ютерних технологій і програм у навчально-тренувальному процесі борців. Методи дослідження. Для досягнення мети дослідження використовувалися такі методи дослідження, як аналіз, систематизація та узагальнення науково-методичної літератури та даних мережі Internet. Результати дослідження. У статті розглянуто деякі інформаційні тематичні комплекси, комп’ютерні технології та мультимедійні інформаційно-методичні системи, розроблені для навчально- тренувального процесу борців вільного стилю. Визначено, що основними перевагами комп'ютерних технологій навчання є наочність, інтерактивність, можливість використання комбінованих форм подання інформації та реалізація самостійного навчання, що в кінцевому підсумку позначається на швидкості та якості засвоєння матеріалу. Також у дослідженні визначено принципи створення інтерактивних навчальних програм. Висновки. Використання інформаційних технологій дозволить створювати та реалізовувати у вигляді комп'ютерних програм ефективне середовище навчання техніки, створить необхідні умови для опанування теоретичного та практичного матеріалу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Організація тренувань зі спортивної боротьби в умовах дистанційного навчання
    (Вінниця : ВДПУ, 2022) Антонюк, Андрій; Павлюк, Дмитро; Головченко, Дмитро
    В дослідженні визначено позитивні та негативні сторони дистанційного тренування. Розкриті основні положення проведення дистанційних тренувань з борцями. Розроблено практичні рекомендації при проведенні тренувального заняття в онлайн-режимі.
  • Thumbnail Image
    Item
    Підвищення мотивації до занять руховою активністю студентів на основі використання фітнес-додатків
    (ТОВ "ТВОРИ", 2021) Дяченко, Анна; Кульчицька, Ірина; Антонюк, Андрій; Diachenko, Anna; Kulchytska, Irina; Antoniuk, Andrii
    Актуальність теми дослідження. Останніми десятиліттями люди частіше стали замислюватися про своє здоров'я і заняття різними видами рухової активності. На сьогоднішній день цьому сприяє велика кількість мобільних додатків для фітнесу та бігу, які популярні серед широкого кола користувачів. Вони дозволяють контролювати активність, вагу, спалювання калорій, вносять ігрові та змагальні моменти в процес тренування. Додатки дають змогу дотримуватися режиму тренувань, нагадують про цілі і спонукають дотримуватися їх, перетворюють звичайні заняття в змагання. Можливість змагатися один з одним в умовах самостійних тренувань значно підвищує результативність. Мета дослідження – дослідження впливу використання фітнес-додатків на підвищення мотивації та рівня рухової активності студентів. Методи дослідження. Для досягнення мети дослідження використовувалися наступні методи: аналіз науково - методичної літератури та інтернет ресурсів, педагогічне спостереження, педагогічний експеримент та анкетне опитування. Результати дослідження. В статті проаналізовано використання фітнес-додатків для підвищення мотивації до занять фізичними вправами студентської молоді. В ході дослідження застосовувались додатки для контролю активності (кількості кроків) студентів. Також проведено анкетування з метою отримання результатів про застосування фітнес-додатків. Висновки. Більшість існуючих мобільних додатків сприяють активізації механізмів мотивації - саморозвитку та самовдосконаленню. У сучасному світі практично всі студенти користуються мобільними гаджетами в повсякденному житті і навчальній сфері діяльності. Багато з них використовують в оздоровчих цілях, оскільки вважається, що додатки для занять фізичними вправами є досить ефективним інструментом підтримки гарної фізичної форми.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування MOODLE середовища в освітньому процесі під час викладання дисципліни фізичне виховання
    (Вінниця: ВДПУ, 2021) Антонюк, Андрій
    Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment, вимовляється «Мудл») це відкрита система управління навчанням, орієнтована на організацію взаємодії між викладачем та студентами, і яка також використовується для організації дистанційних курсів