Факультет педагогіки, психології і професійної освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/1a05f9a6-2c36-4ab2-b59d-71f989010099

Browse

Search Results

Now showing 1 - 4 of 4
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості пріоритетів професійного становлення сучасного студента педагогічного закладу вищої освіти
    (Вінниця : Твори, 2020) Крутій, К. Л.; Кіт, Г. Г.; Голюк, О. А.; Стахова, І. А.
    Першочерговим завданням кожного педагогічного закладу вищої освіти є формування компетентного майбутнього вчителя, професіонала своєї справи, здатного виховати свідоме гуманне високоінтелектуальне покоління. Проте, останнім часом стрімкі зміни в галузі політики та економіки почали активно впливати на пріоритети професійного становлення випускників педагогічних закладів. Саме тому у статті ми оприлюднили статистичні дані аналітичного центру CEDOS щодо кількості студентів, які навчаються за кордоном, та їхніх професійних пріоритетів. Визначено етапи формування професійних пріоритетів, а саме: професійна підготовка, професійний розвиток та професійне самовизначення. Також було проведене опитування майбутніх педагогів, у процесі якого ми визначили основні професійні пріоритети: кар’єрне зростання, стабільний дохід, статус та визнання в суспільстві, почуття задоволення від роботи, професійна самореалізація та саморозвиток, участь у державотворенні та інше.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання здоров’язбережувального потенціалу вищої освіти
    (Вінниця : Твори, 2020) Пахальчук, Н. О.; Григорович, О. П.; Голюк, О. А.
    У статті розглядається поняття «здоров’язбережувальне освітнє середовище». Автори досліджують також поняття «здоров’язбережувальний потенціал». Дослідники доводять значення та позитивну роль освітнього середовища на формування здоров’язбережувальної компетентності студентської молоді. Необхідність формування здоров’язбережувальної компетентності майбутнього фахівця зумовлює пошук шляхів забезпечення її формування в процесі професійної підготовки. У статті розглядається також сутність, основні методологічні підходи до забезпечення, принципи та напрямки здоров’язбережувальної освіти. Авторами запропонована модель використання здоров’язбережувального потенціалу освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Гуманістично-особистісний підхід до розвитку творчого потенціалу майбутнього соціального педагога.
    (Вінниця : Планер, 2011) Голюк, О. А.; Голюк, А. А.; Holyuk, O. A.
    У статті визначено структурні компоненти творчого потенціалу соціального педагога, виокремлено педагогічні умови його розвитку в сучасному ВНЗ у контексті гуманістично-особистісного підходу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інклюзивна освіта як індивідуальна траєкторія особистісного зростання дитини з особливими освітніми потребами
    (Вінниця : Меркьюрі-Поділля, 2018-11-08) Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського; Винницкий государственный педагогический университет имени Михаила Коцюбинского; Vinnytsia State Mykhaylo Kotsybynskiy Pedagogical University; Демченко, О. П.; Комарівська, Н. О.; Любчак, Л. В.; Присяжнюк, Л.; Голюк, О. А.
    До збірника включені тези з актуальних проблем інклюзивної освіти в контексті завдань реалізації наступності дошкільної та початкової освіти, що підготовлені викладачами і студентами України та Білорусії в межах наукового співробітництва. Матеріали збірника адресовані викладачам і студентам ЗВО ІІ-1V рівня акредитації, педагогічним працівникам шкіл І ступеня та закладів дошкільної освіти, а також усім, хто цікавиться проблемами навчання й виховання дітей.