Факультет педагогіки, психології і професійної освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/1a05f9a6-2c36-4ab2-b59d-71f989010099

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Досвід формування конфліктологічної культури майбутніх фахівців соціономічної сфери у Великій Британії
    (Київ-Вінниця: ТОВ фірма «Планер», 2014) Браніцька, Т. Р.; Браницкая, Т. Р.; Branitska, T. R.
    У статті досліджується досвід формування конфліктологічної культури майбутніх фахівців соціономічного напряму та особливості викладання конфліктологічних дисциплін в університетах Великої Британії, що може бути творчо використаний у вітчизняній практиці професійної підготовки майбутніх фахівців соціономічних професій.
  • Thumbnail Image
    Item
    Технології формування конфліктологічної культури майбутніх фахівців соціономічних професій у навчальному процесі
    (Київ ; Вінниця : Планер, 2016) Браніцька, Т. Р.; Браницкая, Т. Р.; Branitska, T.
    У статті зроблено аналіз сучасних педагогічних методик та технологій формування конфліктологічної культури майбутніх фахівців соціономічних професій у ВНЗ. Розглянуті сучасні інноваційні, інтерактивні технології формування конфліктологічної культури студентів. Професійна підготовка майбутніх фахівців соціономічних професій у вищому навчальному закладі забезпечується технологіями особистісно орієнтованого навчання, проблемного навчання, моделювання майбутньої професійної діяльності, тренінговими технологіями, технологіями контекстного навчання, посткомунікативної рефлексії, інтерактивними технологіями, технологіями «кейс-методу», технологіями проблемного навчання та розвитку критичного мислення. Використання педагогічних інноваційних, інтерактивних технологій дозволяє покращити якість конфліктологічної підготовки студентів, сприяє особистісному розвитку та формуванню їх конфліктологічної культури, а отже, і професійної підготовки.
  • Thumbnail Image
    Item
    Практика як важливий чинник розвитку конфліктологічної культури майбутніх фахівців соціономічних професій
    (2016) Браніцька, Т. Р.; Браницкая, Т. Р.; Branitska, T. R.
    У статті зроблено аналіз навчально-педагогічних практик які є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу. Психолого-педагогічна практика сприяє формуванню творчого ставлення майбутнього фахівця до професійної діяльності, визначає ступінь його професійної підготовки. Акцентується увага на тому що, практична діяльність формує багатий досвід реального професійного спілкування, сприяє формуванню у студентів більш точних уявлень про себе, про власний рівень конфліктологічної культури і реалії професійної діяльності. Власний досвід активного та творчого підходу до практичної роботи формує у майбутніх фахівців індивідуальний стиль професійної діяльності, виховує стійкий інтерес до своєї професії, потреби в самопізнанні й професійному вдосконаленні. Ефективна організація практики у професійній підготовці фахівця є не лише критерієм освоєння теоретичних знань, а й важливим чинником розвитку конфліктологічної культури майбутніх фахівців соціономічних професій та запорукою становлення конкурентоздатного фахівця.