Факультет дошкільної і початкової освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/1138775f-1b08-47bf-a499-ce539393afa0

Browse

Search Results

Now showing 1 - 8 of 8
  • Item
    Особливості розвитку SOFT SKILLS молодших школярів у новій українській школі
    Комарчук, А.; Стахова, І. А.
    The article reveals the concept of «soft skills», focuses attention on the features of the development of soft skills in primary school, in particular, reveals the methods of dramatization, involving students in teamwork, performing creative tasks, etc
  • Thumbnail Image
    Item
    Гостини у Мельпопени : збірник театралізованих заходів
    (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 2023) Жовнич, О.; Барановська, І.; Казьмірчук, Н.; Стахова, І.; Подорожний, В.; Zhovnych, О.; Baranovska, І.; Kazmirchuk, N.; Stakhova, І.; Podorozhny, V.
    Збірник театралізованих заходів містить чотири розділи, у яких представлено авторські розробки п’єс для дитячих спектаклів, сценарії заходів, ігрові театральні вправи для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. У збірнику заходи представлено українською та англійською мовами, що дозволить робити двомовні постановки, тим самим розвивати дитячі soft skills.Збірник стане у нагоді педагогам закладів освіти, студентам педагогічних закладів вищої освіти, батькам, тьюторам, коучам тощо
  • Thumbnail Image
    Item
    Шляхи розвитку soft skills молодших школярів засобами театралізованої діяльності умовах євроінтеграції : кваліфікаційна робота
    (2023) Швець, Мирослава Вікторівна
    Питання розвитку soft skills молодших школярів висвітлено в Національній доктрині розвитку освіти України у XXI столітті, педагогічній конституції Європи, законі України «Про освіту», Державному стандарті початкової освіти, концепції Нової української школи. Використання театралізації є одним із засобів розвитку soft skills учнів. Театралізація є синтетичним видом діяльності, вона включає в себе живопис, образотворче та музичне мистецтво, літературу, скульптуру. Театральна діяльність виконує ряд функцій: соціалізуючу, виховну, розвивальну, дидактичну, релаксаційну, психотерапевтичну, відповідно вона сприяє розвиткові soft skills дітей різного спектру. Театралізована діяльність позитивно впливає на розвиток пізнавальних інтересів дітей, розширює їхній світогляд, сприяє самореалізації, формує естетичні смаки та вподобання, стимулює розвиток мисленнєвих процесів, сприяє самоутвердженню у суспільному житті.
  • Thumbnail Image
    Item
    Розвиток наскрізного вміння молодших школярів розв’язувати проблеми і конфлікти в контексті євроінтеграційних процесів : кваліфікаційна робота
    (Вінниця : ВДПУ, 2023) Марчук, В. Ю.; Любчак, Л. В.
    Реалізація нової освітньої концепції в Україні обумовлює потребу в удосконаленні освітнього процесу з урахуванням світових тенденцій. У ХХІ столітті бути успішним означає вдосконалювати навички роботи з людьми, такі як комунікація і співпраця. Суспільні навички вже стали характеристиками, яких вимагає більшість працедавців. Дослідження, проведене Національною асоціацією коледжів та працедавців США у 2015 році, показало, що замість вимог, пов’язаних з рівнем знань, три найпоширеніші навики, необхідні під час прийняття на роботу, це: здатність працювати в команді; здатність приймати рішення та вирішувати проблеми; здатність ефективно спілкуватися з іншими співробітниками та з людьми, що не належать до персоналу організації.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування soft skills у дітей з особливими освітніми потребами засобами театральної діяльності
    (Вінниця: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 2020) Вечерко, К.; Vecherko, К.
    У статті проаналізовано поняття «soft skills», зазначено потреба формування відповідних навичок в дітей з особливими освітніми потребами. Здійснено опис розвитку дітей з особливими освітніми потребами та користь театральної діяльності для них.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вистава, як засіб розвитку soft skills молодших школярів
    (Вінниця : ФОП Корзун Д. Ю., 2020) Радчук, Б.; Radchuk, B.
    В статті висвітлені питання змісту та сутності поняття «soft skills», досліджено процес підготовки театральної вистави в умовах школи І ступеня. Проаналізовано погляди та думки науковців про важливість розвитку «м‘яких навичок» для повноцінного гармонійного розвитку та адаптації дитини у соціумі, її творчої самореалізації. Доведено, що казка та гра – дієві засоби розвитку молодших школярів. Розкрито педагогічний потенціал театру ляльок та висвітлено шляхи залучення молодших школярів до роботи над виставою.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив музичного мистецтва на розвиток «soft skills» учнів початкової школи
    (Вінниця : ФОП Корзун Д. Ю., 2020) Петелько, В.; Petelko, V.
    У статті обґрунтовано та доведено позитивний вплив використання музичного мистецтва на формування soft skills молодших школярів. Нами визначені основні функції музичного мистецтва, прийоми роботи з учнями початкових класів, які ефективно впливають на розвиток м‘яких навичок кожної дитини. Ми класифікували soft skills та довели, що музично-естетична діяльність створює чуттєву основу для особистісного становлення та розвитку.
  • Thumbnail Image
    Item
    Петриківський розпис як елемент розвитку soft skills
    (Вінниця: ФОП Корзун Д. Ю., 2020) Зінченко, М.; Zinchenko, M.
    У статті розглядаються питання естетичного виховання молодших школярів засобами петриківського розпису; висвітлюються умови розвитку естетичного сприймання молодших школярів та засоби стимулювання різноманітних творчих проявів дитини в шкільному віці.