Загальна характеристика туристичних кластерів в Україні: дипломна робота
Loading...
Date
Authors
Кравець, Ю. П.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Вінниця: ВДПУ
Abstract
Досліджена методологія дослідження інноваційних кластерних структур, на відміну від існуючих розробок у даній галузі, містить відмінні ознаки дослідження кластерів, характеристику цілей, суб’єктів, об’єктів та напрямів дослідження кластерів на регіональному рівні управління, що послужить для розробки методологічних і методичних основ кластерної політики і кластерної програми; Сьогодні функціонують такі туристичні кластери:
o Громадська організація туристичний кластер «Кам’янецький дивокрай» (с. Колибаївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницької області)
o Прикладом для всієї України є кластер «Оберіг» який активно популяризую не тільки в Україні, але і далеко за її межами, переваги сільського способу життя та красу природи Північного Поділля.
o Подільсько-Буковинський туристичний кластер (трьома головними містами Поділля та Буковини є Кам'янець-Подільський, Чернівці та Хотин);
o Туристичний кластер «Славутич» ( м. Славутич, Київська область
o Туристично-рекреаційний кластер «Гоголівські місця Полтавщини»;
3) Організація кластеру сільського зеленого туризму в приміській зоні великих міст має певні відмінності від інших кластерів. Основними з них є кращі стартові умови по привабленню туристів, зручна транспортна доступність, можливість надати більш якісну та значно більшу кількість супутніх послуг та ширший асортимент високоякісних і разом з тим домашніх продуктів харчування та можливість більш ефективно використовувати науковий потенціал великого міста.
Description
Географія. Туризм
Citation
Кравець Ю. П. Загальна характеристика туристичних кластерів в Україні: дипломна робота / Юлія Петрівна Кравець; Вінницький держ. пед. ун-т імені Михайла Коцюбинського. – Вінниця, 2016. – 84 с.