Now showing items 1-4 of 4

  • Основні підходи до поняття самооцінки: класичні зарубіжні теорії 

   Лебедєва, Н. А.; Лебедева, Н. А.; Lebedieva, N. A. (Вінниця ВДПУ, 2018)
   У статті здійснено огляд праць зарубіжних авторів у контексті поняття самооцінки як значущої характеристики особистості. Ці напрацювання були першими та стали основою для подальших пошуків у галузі психології, педагогіки ...
  • Теоретичний аналіз психофізіологічних якостей студентів ЗВО 

   Сікорська, Лілія; Сикорская, Лилия; Sikorska, Liliia; Драчук, Андрій; Драчук, Андрей; Drachuk, Andrii (ТОВ «Планер», 2017)
   У статті проаналізовано та теоретично обґрунтовано формування психофізіологічних якостей студентів засобами спортивних ігор та описано інтегральні психофізіологічні властивості організму.
  • Україна: від майдану до майдану 

   Мудрак, В.; Mudrak, V. (Вінниця : ВДПУ, 2017)
   Євромайдан та Революція Гідності стали наймасштабнішими подіями в новітній історії України, засвідчивши також нові зсуви в колективній свідомості суспільства. Потужні виклики,спричинені не лише внутрішньополітичними ...
  • Історія української літератури 

   Поляруш, Н. С.; Poliarush, N. S.; Віннічук, А. П.; Винничук, А. П.; Vinnichuk, A. P.; Крупка, В. П.; Krupka, V. P.; Ткаченко, В. І.; Ткаченко, В. И.; Tkachenko, V. I.; Вешелені, О. М.; Wesselenyi, O. M. (Вінниця, 2017)
   Навчально-методичний підручник призначений для підготовки до закінчення атестації студентів денної та заочної форми навчання, бакалавра та магістра.