Основне призначення IrVSPU–накопичення, систематизація та зберігання в електронному вигляді інтелектуального продукту наукових працівників університету, інших електронних документів з фондів бібліотеки, на які не встановлено(знято) обмеження щодо авторського та суміжних прав; надання відкритого доступу до них засобами Інтернет-технологій, поширення цих матеріалів у середовищі світового науково-освітнього товариства.

 • Застосування штаму Mezorhyzobium cicery на культурі нуту 

  Байда, Н. Б.; Baida, N.B.; Голунова, Л. А.; Holunova, L.A. (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2021)
  Використання штаму Mezorhyzobium cicery МС 285 призводить до кращого формування азотфіксувального апарату, оптимізує фотосинтетичні процеси та сприяє підвищенню продуктивності рослин нуту культурного.
 • Домедична допомога в умовах воєнного стану 

  Гудзевич, Л.С.; Hudzevych, L.S. (Актуальні питання сучасної біологічної науки та методики її викладання: збірник наукових праць звітної наукової конференції викладачів за 2021-2022 н.р., 2022)
  Особливості сучасної бойової травми диктують зміни в системі навчання, удосконалення вмінь та навичок з домедичної допомоги не тільки військових, а й усіх верств цивільного населення. Вміння використовувати засоби ...
 • Вплив хлормекватхлориду на формування листкового апарату рослин родини хрестоцвіті 

  Поливаний, С.В.; Polyvanyi, S.V.; Стратієнко, В.І.; Stratiienko, V.I.; Стебло, Т.Л.; Steblo, T.L. (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2021)
  Встановлено, що ССС-750 зменшував висоту рослин гірчиці та ріпаку. Гальмування ростових процесів рослин гірчиці білої на початку фази цвітіння антигібереліновим препаратом зумовило посилене галуження стебла. Що в свою ...
 • Постковідні ускладнення – попередній огляд 

  Завальнюк, О. Л.; Zavalnyuk, O. L. (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2021)
  У статті використані методи попереднього аналізу наукової літератури, опубліковані матеріали досліджень лікарів і науковців та спостереження за наслідками та ускладненнями протікання пандемії COVID-19 у світі. Практичним ...
 • Особливості росту рослин буряка за дії стимуляторів розвитку 

  Ходаніцька, О.О.; Khodanitska, O.O. (Актуальні питання сучасної біологічної науки та методики її викладання: збірник наукових праць звітної наукової конференції викладачів за 2021-2022 н.р, 2022)
  Вивчали вплив стимуляторів розвитку Бетастимуліну та Регопланту на процеси проростання, розвиток листкового апарату та врожайність рослин столового буряка. Було встановлено, що за використання препаратів збільшувалися ...

Просмотреть больше